Керівництво "АвтоВАЗу" пересідає на автомобілі Lada


Керівництво "АвтоВАЗу" пересідає на автомобілі Lada

Весь керівний склад ВАТ “АвтоВАЗ” з 1 серпня пересяде на автомобілі вітчизняного виробництва. Про це в неділю в Самарі заявив призначений в січні президент компанії швед Бу Андерссон.

“Починаючи від 1 серпня все старше керівництво “АвтоВАЗу” пересідає на автомобілі під маркою Lada. Це, можливо, дрібниця, але дуже важлива”, – повідомив Андерссон на презентації другого тізера майбутньої вазівської моделі Lada Vesta. Для самого Андерссона створюється спеціальна модель Lada Largus Cross – ще однієї майбутньої прем’єри підприємства. На які саме моделі пересяде інше керівництво підприємства, він не уточнив.

Водночас Андерссон знову заявив, що “АвтоВАЗ” збирається зробити все, щоб серед покупців стало більше жінок.

“Ми плануємо подвоїти кількість покупниць. Для цього нам потрібні більш привабливі кольори, тихіші і більш оснащені з точки зору безпеки автомобілі, а також більш привабливі матеріали оббивки салону”, – заявив голова автозаводу. Автомобілем, який має зацікавити саме жінок, Андерссон назвав міську версію позашляховика Lada 4×4 Urban. Вона повинна побачити світ у жовтні цього року.

“Російські жінки – дуже сильні особистості, і я просуваю жінок у службі на “АвтоВАЗі”. До речі, наш новий директор проекту Lada Vesta саме жінка. І буде ще чимало таких прикладів, коли дами на “АвтоВАЗі” розроблятимуть автомобілі для дам”, – зазначив швед.

Щодо самої Lada Vesta, яка повинна прийти на зміну популярному сімейству Priora, то Андерссон розповів про комплектації майбутньої моделі.

“У “Вести” їх буде чотири – стандартне виконання, комплектації “норма”, “норма плюс” і “люкс”, – зазначив він. Шведський топ-менеджер підкреслив, що найважливіше зараз – дізнатися побажання споживачів щодо того, які опції для них були б найкращі.

“Наприклад, я зараз все частіше чую, що багато споживачів хотіли б, щоб автомобіль оснащувався кондиціонером і щоб був великий, повнорозмірний екран навігаційної системи. Тому будемо орієнтуватися на те, чого хочуть люди”, – сказав голова “АвтоВАЗу”.

Також голова заводу розповів, що підприємство повністю перейде на передзамовлення всіх моделей з 1 вересня (у червні Андерссон заявляв, що режим виробництва за попереднім замовленням розпочнеться 1 липня). За його словами, завдяки переходу заводу на такий формат роботи для споживачів втратить актуальність питання щодо наявності тих чи інших комплектацій, різних моделей автомобілів, “тому що кожен матиме можливість замовити саме те, що йому потрібно”.

“Якщо раніше ми просто виштовхували машини дилерам, то тепер будемо отримувати від них замовлення, знаючи, що й дилери вже мають замовлення від своїх клієнтів”, – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua