0 800 307 555
0 800 307 555

Пити будуть менше: Кабмін прирівняє акцизи на алкогольні напої з вмістом спирту 8,5% до горілки


Пити будуть менше: Кабмін прирівняє акцизи на алкогольні напої з вмістом спирту 8,5% до горілки

Кабінет міністрів України пропонує віднести до алкогольних напоїв продукти дієтичного харчування із вмістом спирту 8,5% і більше і встановити для таких напоїв акцизний податок на рівні горілки.

Така пропозиція закріплена урядовим законопроектом “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень)”, що зареєстрований у Верховній Раді України під №4309а.

На сьогодні ставка акцизу на спирт, спиртові дистиляти, алкогольні напої становить 70,53 грн/літр 100% спирту.

Уряд також пропонує ввести щодо зазначеної продукції маркування напоїв марками акцизного податку.

За Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, зазначені заходи застосовуватимуться до гірких ароматичних настойок, а також різного роду сиропів.

Як повідомлялося, Верховна Рада 10 квітня проголосувала за підвищення ставок акцизу на міцні алкогольні напої з 1 липня замість очікуваного раніше 1 вересня 2014 року. Ставки акцизу на спирт, спиртові дистиляти, алкогольні напої підвищуються з 56,42 до 70,53 грн/літр 100% спирту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua