Запаси газу в українських сховищах збільшилися до 14,7 млрд кубометрів


Запаси газу в українських сховищах збільшилися до 14,7 млрд кубометрів

Запаси газу в українських підземних сховищах з 14 до 19 липня збільшилися на 0,8% – до 14,713 млрд кубометрів. Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи України компанії “Укртрансгаз”.

Нагадаємо, за даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, на сьогодні добовий видобуток природного газу в Україні становить близько 50 млн куб. м, при цьому можливий дефіцит вуглеводнів в опалювальний сезон, без урахування реверсних поставок, може становити близько 7 млрд кубометрів.

Україна розробляє реверсні маршрути постачання газу з Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії. Відкриття всіх чотирьох маршрутів дозволить Україні збільшити щорічні поставки газу до 30 млрд куб. м. Найбільш перспективним маршрутом постачання газу в Україну є словацький.

“Газпром” з 16 червня 2014 року перевів Україну на передоплату поставок російського газу, знизивши подачу палива для українських споживачів до нуля.

В Україні 12 підземних сховищ газу загальною активною місткістю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua