Держказначейство відшкодувало 3,6 млрд грн ПДВ через ОВДП


Держказначейство відшкодувало 3,6 млрд грн ПДВ через ОВДП

Державна казначейська служба України станом на 17 липня 2014 р. відшкодувала 3 млрд 576 млн 728 тис. гривень податку на додану вартість першим випуском облігацій внутрішньої державної позики. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“У повному обсязі відшкодовані суми податку на додану вартість шляхом перерахування на рахунки платників податків облігацій внутрішньої державної позики, випущених Міністерством фінансів України відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21 травня 2014 р. № 139 “Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 8 липня 2014 р. Міністерство фінансів України здійснило перший випуск облігацій внутрішньої державної позики для оформлення відшкодування податку на додану вартість на 3 млрд 576 млн 728 тис. грн.

Кабінет міністрів України 21 травня 2014 р. прийняв постанову № 139 “Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість”, а постановою від 18 червня 2014 р. встановив граничну суму ПДВ-облігацій в 7 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua