Мінсоцполітики підготувало програму стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях до 2017 року


Мінсоцполітики підготувало програму стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях до 2017 року

Міністерство соціальної політики спільно з науковцями, представниками роботодавців і профспілок підготувало проект програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях до 2017 року. Про це на засіданні національної тристоронньої соціально-економічної ради повідомила директор Департаменту ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики Наталія Зінкевич.

“Розроблена спільно з провідними вченими України, сторонами соціального діалогу програма створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях”, – повідомила представник Мінсоцполітики.

За її словами, впровадження цієї програми здійснюватиметься на умовах державно-приватного партнерства із залученням міжнародних донорів.

“Ми очікуємо, що протягом трьох років будуть створені конкурентоспроможні робочі місця для понад 300 тис. жителів Донбасу”, – зазначила вона.

Зокрема, 200 тис. робочих місць буде створено в Донецькій області і не менш 100 тис. робочих місць буде створено в Луганській області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua