Ще 1 банк посипався: в "ЄВРОГАЗБАНК" введена тимчасова адміністрація


Ще 1 банк посипався: в "ЄВРОГАЗБАНК" введена тимчасова адміністрація

В ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» запроваджено тимчасову адміністрацію, повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

“На підставі постанови Правління Національного банку України від 16.07.2014 № 424 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» до категорії неплатоспроможних», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 16.07.2014 прийнято рішення № 57 про запровадження з 17.07.2014 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі – АТ «ЄВРОГАЗБАНК»), код ЄДРПОУ 34693790, МФО 321024, місцезнаходження: проспект Московський, 16, м. Київ, 04073”, йдеться у повідомленні фонду.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на  тимчасову адміністрацію в АТ «ЄВРОГАЗБАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Ковальова Віктора Михайловича.
Тимчасову адміністрацію в АТ «ЄВРОГАЗБАНК» запроваджено строком на 3 місяці з 17.07.2014 по 17.10.2014.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АТ «ЄВРОГАЗБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше ніж 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у АТ «ЄВРОГАЗБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.

Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ЄВРОГАЗБАНК» — www.egb.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номерами: 0 800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та за номером (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56 – контакт-центр АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Єврогазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua