Велике туристичне банкрутство в РФ - постраждалих десятки тисяч


Велике туристичне банкрутство в РФ - постраждалих десятки тисяч

Від 17 до 20 тисяч російських туристів, що купили путівки у турфірми «Нева», можливо, не зуміють відправитися за кордон через припинення діяльності оператора. Про це заявила прес-секретар Ростуризму Ірина Щеголькова. За експертними даними, за кордоном зараз знаходяться близько семи тисяч клієнтів «Неви».

Більшість з них – у Болгарії, Греції, Іспанії, Туреччини, Італії, Чорногорії. Загалом, клієнти компанії відпочивають в 25 країнах. Крім того, “Нева” реалізувала тури по різних напрямках з датами вильоту аж до Нового року.

Раніше 16 липня стало відомо, що «Нева» оголосила про припинення своєї діяльності. Таке рішення було ухвалене у зв’язку з неможливістю виконувати свої зобов’язання перед туристами і замовниками.

Турфірма “Нева” була створена в 1990 році і є одним із засновників АТОР і офіційним туристичним агентом адміністрації Санкт-Петербурга. Вона займається в’їзним, виїзним і внутрішнім туризмом, спеціалізується по більш 70 туристичними напрямками – від екскурсійного туризму до спортивного полювання. У власності компанії є: готелі, автомобілі, офіси, автобусний парк, повідомляє АТОР. У неї є штаб-квартира і декілька офісів в Петербурзі, Москві, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Нижньому Новгороді, Казані і Красноярську, а від її ім’я і під її маркою працюють більше 137 уповноважених агентств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua