НБУ ліквідує ще 2 банки - Західінкомбанк і Інтербанк


НБУ ліквідує ще 2 банки - Західінкомбанк і Інтербанк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) має намір рекомендувати Національному банку (НБУ) ліквідувати проблемні Західінкомбанк і Інтербанк.

Згідно з повідомленнями Фонду, відповідні пропозиції будуть направлені до НБУ.

За даними Фонду, після оголошення пошуку потенційних інвесторів для відновлення платоспроможності Інтербанку надійшла лише одна відповідна заявка. Однак даний потенційний інвестор відмовився від покупки неплатоспроможного Інтербанку в цілому.

Що стосується Західінкомбанку, в результаті проведеного пошуку потенційних інвесторів, до Фонду не надійшло жодної заяви з наміром взяти участь у виведенні банку з ринку.

Таким чином, Фонд гарантування вкладів вирішив, що найбільш доцільним способом виведення неплатоспроможних банків з ринку буде їх ліквідація.

Портфель депозитів фізичних осіб в Західінкомбанку на 1 квітня склав 367 млн ​​грн, в Інтербанку – 120 млн грн. Загальний обсяг їх зобов’язань склав 532 млн грн і 536 млн грн відповідно.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року по розміру загальних активів Західінкомбанк займав 117-е місце (760 454 млн грн), а Інтербанк – 129-е місце (607 173 млн грн) серед 181 чинного в країні банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua