Із Новоросійська в Керч пустили вантажопасажирський пором "Петербург"


Із Новоросійська в Керч пустили вантажопасажирський пором "Петербург"

На лінії Новоросійськ-Керч почав курсувати вантажопасажирський пором “Петербург” компанії “Блексія Феррі та Інвестиції” /BFI/. Про це повідомив голова ради директорів BFI Юрій Парфьонов, передає “Кримінформ”.

За його словами, пором місткістю до 90 вантажних автомобілів здатний виконувати 15 оборотних рейсів у місяць. Час проходження судна становить близько 9 годин.

“Наш пором залізнично-транспортний, і пристосований для перевезення товарних вагонів. Ми також можемо приймати легковий транспорт, якщо водії і пасажири готові вчинити 9-годинну прогулянку. Можемо розмістити 160 пасажирів та більше у двомісних каютах і з триразовим харчуванням у ресторані”, – зазначив Ю. Парфьонов.

На сьогодні черги на пором немає. Судно виходить із завантаженням 40-60%.

Ю. Парфьонов зауважив, що у Керченській торговому порту перебувають фахівці компанії, які відстежують завантаження на пором і з’ясовують причини низької його заповнюваності.

Вартість перевезення вантажного транспорту складає 19 тис. рублів. За словами голови ради директорів, компанія вишукує можливості для вирівнювання ціни з тарифами Єдиної транспортної дирекції, шукатиме резерви для здешевлення перевезень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua