S&P підвищило прогноз рейтингу міст України - Львова, Дніпропетровська та Івано-Франківська


S&P підвищило прогноз рейтингу міст України - Львова, Дніпропетровська та Івано-Франківська

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s Ratings Services підтвердило кредитні рейтинги Києва, Львова, Дніпропетровська та Івано-Франківська на рівні “ССС”, підвищивши прогноз щодо рейтингу з “негативного” до “стабільного”.

Як зазначається, 12 липня Standard & Poor’s підтвердив суверенний кредитний рейтинг України на рівні “ССС”, підвищивши прогноз щодо рейтингу з “негативного” до “стабільного”. У повідомленні наголошується, що стабільний прогноз відображає позитивні очікування агентства стосовно ризиків рефінансування боргів і підтримки з боку уряду у 2014 році.

Агентство повідомляє, що може підвищити рейтинг Києва та інших міст за умови аналогічних дій стосовно суверенного рейтингу України. Водночас, S&P може переглянути прогноз щодо рейтингу Києва та інших міст у разі зниження їх підтримки з боку уряду за умов обмежених можливостей міст до погашення боргів.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s Ratings Services підтвердило суверенний кредитний рейтинг України на рівні “ССС”, підвищивши прогноз щодо рейтингу з “негативного” до “стабільного”.

Нагадаємо, станом на 11 липня S&P поліпшило прогноз по рейтингу “CCC” України до стабільного з негативного.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua