0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк спише штрафи за кредитами жителям звільнених від бойовиків міст Донецькій та Луганській областях


Приватбанк спише штрафи за кредитами жителям звільнених від бойовиків міст Донецькій та Луганській областях

Найбільший в Україні ПриватБанк (Дніпропетровськ) спише всі нараховані за несвоєчасне погашення кредитів штрафні санкції жителям населених пунктів Донецької та Луганської області, звільнених від бойовиків в ході АТО на сході України, повідомили в банку

Як повідомила прес-служба банку, для того, щоб списати штрафи за кредитами, що не були вчасно погашені через нестабільну ситуацію в регіоні, клієнти повинні звернутися до найближчого відділення ПриватБанку із заявою.

“Ми списуємо всі нараховані штрафні санкції нашим клієнтам на сході України, які фактично перебуваючи в зоні бойових дій, не могли вчасно погашати свої кредити”, – вказується в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше ПриватБанк оголосив кредитні канікули для клієнтів, мобілізованих до лав української армії та Національної гвардії.

За даними банку, в даний час в східних регіонах країни вже відновлена ​​безперебійна робота 106 відділень у Донецькій області та 20 – у Луганській.

ПриватБанк заснований в 1992 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року по розміру загальних активів (196,129 млрд грн) банк є найбільшим серед.

До початку квітня поточного року найбільшими акціонерами банку залишалися Геннадій Боголюбов (34,12%), Ігор Коломойський (33,86%) і Triantal Investments Ltd. (24,99%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua