Запаси зерна в Україні до 1 липня на 20% нижче торішніх - Держстат


Запаси зерна в Україні до 1 липня на 20% нижче торішніх - Держстат

Запаси зерна в аграрних підприємствах України (крім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 липня 2014 склали 7 млн ​​тонн, що на 20% менше в порівнянні з аналогічною датою 2013 року.

Як повідомила Державна служба статистики, запаси пшениці на цих підприємствах до зазначеної дати становили 2,4 млн тонн, ячменю – 2,1 млн тонн, кукурудзи – 2,2 млн тонн, жита – 0,2 млн тонн.

Безпосередньо в аграрних підприємствах станом на 1 липня зберігалося 3,8 млн тонн зерна, що на 26% нижче торішнього показника, зокрема пшениці – 1,2 млн тонн, ячменю – 1,1 млн тонн, кукурудзи – 1,3 млн тонн, жита – 32 тис. тонн.

Запаси насіння соняшнику до звітної дати склали 1,5 млн тонн, що на 91% більше, ніж на аналогічну дату минулого року, при цьому безпосередньо в агропідприємствах зберігалося 0,4 млн тонн (на 23% більше).

Як повідомлялося з посиланням на дані Держстату, Україна в 2013 році зібрала майже 63 млн тонн зерна, що на 36,3% більше, ніж у 2012 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua