0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Іракські війська увійшли в захоплений бойовиками місто Тікріт - в 140 км від Багдада


Іракські війська увійшли в захоплений бойовиками місто Тікріт - в 140 км від Багдада

Підрозділи ЗС Іраку сьогодні увійшли у захоплене бойовиками угрупування “Ісламська держава” (раніше відомої як “Ісламська держава Іраку і Леванту”) місто Тікріт (в 140 км на північний захід від Багдада). Про це повідомив телеканал “Аль-Арабія”.

Іракські силовики більше двох тижнів намагаються взяти місто, який з 12 червня перебуває під контролем екстремістів. Армія пішла в наступ з півдня від рідного села Саддама Хусейна Ель-Ауджа, розташованої в 8 км від Тікріта.

Даних про те, які райони взяті під контроль військовими, а які залишаються в руках радикалів, поки немає. За наявною інформацією, урядові війська рано вранці зайняли територію міської лікарні, поліцейської академії і культурного центру, ведуться важкі бої. Армійська авіація надає підтримку силовикам, завдаючи ударів по позиціях екстремістів з повітря.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
В Контексті Finance.ua
Опитування