Укртрансінспекція створює робочу групу для боротьби з корупцією


Укртрансінспекція створює робочу групу для боротьби з корупцією

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) має намір створити робочу групу при управлінні інспекції Києва, яка спільно з працівниками інспекції буде відслідковувати прояви корупції та шахрайства і в разі наявної інформації здійснювати заходи відповідно до чинного законодавства.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України, до складу робочої групи увійдуть представники автомобільних перевізників та громадськості, до 18 липня 2014 перевізникам необхідно подати кандидатури для включення до складу цієї робочої групи.

“Укртрансінспекція стоїть на захисті автомобільних перевізників, які здійснюють свою діяльність у рамках правового поля. Крім того, всі недобросовісні перевізники, які погоджуються на вчинення корупційних дій, будуть ретельно перевірені і позбавлені ліцензії у разі виявлення порушень. Я відверто заявляю, що ми не підемо на будь-які компроміси з хабарниками, кожен випадок корупції відпрацьовуватиметься відповідними силовими структурами “, – зазначив глава інспекції Валерій Черненко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua