Мін'юст наказав приватним нотаріусам Криму повністю припинити свою діяльність


Мін'юст наказав приватним нотаріусам Криму повністю припинити свою діяльність

Міністерство юстиції оприлюднило наказ від 7 липня, який зобов’язує приватних нотаріусів, які здійснювали нотаріальну діяльність на території Криму і Севастополя та призначені на посаду нотаріуса РФ, припинити приватну нотаріальну діяльність за відповідним нотаріальним округом з 8 липня.

Відповідний наказ оприлюднено на сайті відомства в понеділок.

Крім того, наказ зобов’язує приватних нотаріусів Криму протягом одного місяця передати в Державний нотаріальний архів (ДПА) Херсонської області всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса.

Приватні нотаріуси Криму також повинні протягом трьох робочих днів надати до Державної служби фінансового моніторингу відповідне повідомлення про припинення приватної нотаріальної діяльності і протягом одного місяця передати в Головне управління юстиції в Херсонській області гербову печатку приватного нотаріуса для її знищення, а також реєстри для реєстрації нотаріальних дій для проставлення відмітки про закриття реєстрів.

Головне управління юстиції у Херсонській області зобов’язано забезпечити належну організацію роботи ДПА Херсонської області щодо прийняття всіх документів нотаріального діловодства та до 8 вересня 2014 проінформувати Мін’юст про виконання цього наказу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua