Як українські офісні працівники економлять на відпочинку


Як українські офісні працівники економлять на відпочинку

Витрати на літній відпочинок скорочуватимуть близько половини українських офісних працівників, а в середньому планують витратити близько 5 тис. на одного людей. До 5 тис. грн. планують витратити 58%. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

З тих, хто збирається відпочивати цього літа, витрати на відпочинок планують скоротити близько половини опитаних. Майже третина респондентів можуть дозволити собі збільшити бюджет. Ще чверть витратить стільки ж, скільки і в попередньому році. За даними порталу bigmir.net, одними з найпопулярніших запитів в мережі інтернет є: “бюджетні автобусні тури”, “жд тури”, “подорожі на своєму авто”. Такі дані можуть свідчити про те, що відпочивати все ж хочеться всім, але цього року економія на відпочинку для українців в пріоритеті.

Незважаючи на те, що офісні працівники кажуть про скорочення витрат на відпочинок, середній бюджет відпустки залишається таким же, як і минулого року, – 5 тис. грн. Але значно зменшилася кількість тих, хто зможе витратити більше 10 тис. грн – з майже 20% в 2013 році до 13% в 2014.

У середньому більшість офісних співробітників планують витратити близько 5 тис. грн на одну людину, 10% планують відпочивати більш ніж скромно – до 1 тис. грн на людину, стільки ж опитаних зможе витратити більше 10 тис. грн на одну людину.

Хто ж витратить на відпустку більше всіх? Серед тих, хто може дозволити собі небюджетний відпочинок (більше 10 тис. грн. На людину), прогнозовано багато представників сфери інформаційних технологій (17%), а також маркетологів (15%) і працівників торгівлі (15%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua