S&P змінило прогноз по рейтингу України "CCC" на "стабільний"


S&P змінило прогноз по рейтингу України "CCC" на "стабільний"

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s змінило прогноз довгострокового рейтингу України за зобов’язаннями в іноземній валюті, що знаходиться на рівні “CCC”, на “стабільний” з “негативного”, повідомляється в прес-релізі агентства.

Поліпшення прогнозу відображає думку аналітиків S&P, що досягнення угоди про отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду в розмірі близько $17 млрд дозволило забезпечити потреби України в зовнішньому фінансуванні на найближчі 12 місяців і стабілізувати погіршується макроекономічну ситуацію в країні.

Разом з тим агентство визнає наявність ризиків, здатних перешкодити реалізації кредитної програми, а саме негативний вплив кризи на сході країни на її територіальну цілісність і доступні матеріальні ресурси, непрості і непередбачувані відносини з Росією, поглиблюється рецесія в українській економіці.

За оцінкою експертів S&P, ВВП України може скоротитися на 7% за підсумками 2014 року, а бюджетний дефіцит може скласти до 11% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua