Кабмін ввів референтне ціноутворення на ліки і медвироби, що закуповуються бюджетним коштом


Кабмін ввів референтне ціноутворення на ліки і медвироби, що закуповуються бюджетним коштом

Кабінет міністрів України з 1 серпня ввів референтне ціноутворення на лікарські засоби і вироби медичного призначення (ВМП), які закуповуються коштом державного та місцевих бюджетів.

Відповідну постанову № 240 прийнято 2 липня.

Згідно з постановою, з 1 серпня підлягають декларуванню зміни оптово-відпускних цін без урахування мита і ПДВ на лікарські засоби, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, крім наркотичних і психотропних лікарських засобів, прекурсорів, діючих речовин (субстанцій), медичних газів та лікарських форм, які виготовляються в аптеках за рецептами лікарів (магістральними формулами) та на замовлення лікувально-профілактичних закладів із дозволених до застосування діючих та допоміжних речовин.

Крім того, підлягають декларуванню зміни цін на деякі придбані за рахунок бюджетів ВМП, зокрема, перев’язувальні і шовні засоби, стоматматеріали, протезно-ортопедичні вироби і матеріали, сумки санітарні, аптечки клінічні тощо.

При цьому установи та заклади охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, будуть закуповувати лікарські засоби та ВМП за цінами, які не перевищують рівня задекларованих змін.

Зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та ВМП, внесених до набрання чинності цієї постанови до реєстру оптово-відпускних цін, підлягають декларуванню до 1 березня 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua