Військові відомства відмовляються від надання земельних ділянок учасникам АТО, аби зберегти в таємниці їхні імена - експерт


Військові відомства відмовляються від надання земельних ділянок учасникам АТО, аби зберегти в таємниці їхні імена - експерт

Військові відомства відмовляються від надання земельних ділянок учасникам АТО, аби зберегти в таємниці їхні імена. Про це під час круглого столу розповів Андрій Мартин, доктор економічних наук, завідуючий кафедрою землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“Мова йде про те, що у нашій державі є процедура – людина має сама звернутися до розпорядника земель, попросити конкретну земельну ділянку в певному місці, і розпорядник земель цю ділянку дасть. Зараз процедура трохи по-іншому пішла: Держземагентство саме шукає ділянки для того, щоб надати їх військовим. І незрозуміло, за чиї кошти буде розроблятися землевпорядна документація”, – зазначив експерт.

“Від ризиків тут ніхто не застрахований. І, наскільки мені відомо, деякі з наших військових утворень відмовились від цих земельних ділянок, тому що якщо подавати списки тих осіб, які зараз беруть участь у антитерористичній операції, цим самим вони оприлюднюються, і це не дуже добре для наших військових. Тому зараз я знаю, що два військові відомства з тих, які беруть участь в АТО, просто сказали, що дуже дякуємо, але нам такі подарунки не треба”, – додав він.

“Якщо держава хоче комусь подякувати – нехай просто дасть грошей. Людина сама вирішить, як вона хоче ці гроші потратити. Захоче – купить собі земельну ділянку, захоче – квартиру”, – вважає Мартин.

Нагадаємо, Держземагентство ініціювало виділення земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України, МВС, СБУ та інших військових формувань, які захищають територіальну цілісність і суверенітет країни у східних та південно-східних областях. Військовослужбовці, за бажання, зможуть отримати безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua