Генпідряднику на будівельні роботи достатньо ліцензії на роботи, які він буде вести самостійно


Генпідряднику на будівельні роботи достатньо ліцензії на роботи, які він буде вести самостійно

Підприємці зобов’язані отримувати ліцензію лише на виконання будівельних робіт з будівництва об’єктів архітектури IV і V категорій складності, генпідряднику достатньо ліцензії на будівельні роботи, які він здійснюватиме самостійно.

Про це інформує Держслужба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництва) на прохання підприємців.

Будівництво об’єктів, що виконують будкомпанії для інших суб’єктів або на їхнє замовлення, здійснюється на умовах підряду. Підрядник має право залучати до виконання договору третіх осіб (субпідрядників), залишаючись відповідальним перед замовником за результати їхньої роботи. У цьому випадку підрядник виступає перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядниками – як замовник.

Генеральний підрядник координує діяльність субпідрядників на будмайданчику, здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань, відповідає за організацію будівельного виробництва і т. п.

За практиці договір підряду укладається замовником з підрядником, який буде здійснювати реалізацію основних (профільних) розділів проекту відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

“Виходячи з наведеного, підряднику, в разі набуття ним статусу генерального підрядника, достатньо мати ліцензію на виконання будівельних робіт, які він здійснюватиме власними силами на об’єкті будівництва, за відповідним класом наслідків, зазначеним у додатку до ліцензії”, – йдеться в повідомленні Держпідприємництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua