0 800 307 555
0 800 307 555

Українські виробники м'яса птиці розширюють географію експорту - на черзі Китай, Саудівська Аравія та Південна Африка


Українські виробники м'яса птиці розширюють географію експорту - на черзі Китай, Саудівська Аравія та Південна Африка

Українські виробники м’яса птиці розширюють географію експорту, втрачаючи при цьому на ринках Митного союзу. Про це під час аграрного форуму за участю прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка сказав голова спостережної ради асоціації “Союз птахівників України” Олександр Бакуменко.

Він зазначив, що ринок Митного союзу в 2014 році був практично закритий для експорту м’яса птиці з України. Експорт до країн Митного союзу становить в структурі експорту цієї продукції 35%. Але обсяги експорту українського м’яса птиці цього року збільшено на 5% (що становить 3 тис. тонн) за рахунок експорту до інших країн.

“Ми провели переговори з Саудівською Аравією і очікуємо візит кабінетного органу. Ми почали працювати з Китаєм і Південною Африкою та очікуємо серйозне просування своєї продукції до цих країн. Що стосується експорту до ЄС, то там є деякі технічні проблеми, але ми їх вирішуємо. З квоти експорту м’яса птиці в Європу 16 тисяч тонн ми законтрактували 12 000, і 5 000 української курятини вже в Європі”, – розповів Бакуменко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua