Китай готовий інвестувати в українське сільгоспмашинобудування


Китай готовий інвестувати в українське сільгоспмашинобудування

Китайська Народна Республіка готова вкладати інвестиції в розвиток сільськогосподарського машинобудування в Україні, а також у матеріально-технічне забезпечення українського аграрного виробництва.

За повідомленням прес-служби Міністерства аграрної політики і продовольства, про це на зустрічі з головою міністерства Ігорем Швайкою заявила віце-президент китайської корпорації ССЕС, з якою Україну пов’язує 3-мільярдний кредит, Ян Цзінь.

Крім того, під час зустрічі сторони підтвердили взаємне виконання всіх зобов’язань, передбачених кредитною угодою на постачання українського зерна в Китай, висловили впевненість у подальшій успішній реалізації цього проекту і максимальній активізації досягнутих раніше домовленостей.

Нагадаємо, в грудні 2012 року Експортно-імпортний банк Китаю домовився з українським урядом про надання Україні кредиту на суму 3 млрд дол під державні гарантії на реалізацію проектів в агропромисловому комплексі.

За досягнутими домовленостями, частина кредиту на суму $1,5 млрд надавалася Державній продовольчо-зерновій корпорації України, яка повинна була закуповувати на вітчизняному ринку зерно для подальшого постачання в Китай (у 2013/2014 МР корпорація повинна поставити 4 млн тонн) через посередництво китайської корпорації ССЕС.

Другу половину позики українська корпорація повинна була протягом п’яти років витратити на імпорт з КНР сільськогосподарської техніки, обладнання, засобів захисту рослин, добрив, елітного насіння, а також на будівництво об’єктів сільськогосподарської інфраструктури з використанням китайських комплектуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua