"Укрзалізниця" перевела обов'язкове страхування пасажирів у СК "Інтер-Поліс" на 4 з 6 залізниць


"Укрзалізниця" перевела обов'язкове страхування пасажирів у СК "Інтер-Поліс" на 4 з 6 залізниць

Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) перевела обов’язкове страхування пасажирів у СК “Інтер-Поліс” (Київ) на чотирьох з шести залізниць.

Про це повідомив перший заступник генерального директора “Укрзалізниця” Максим Бланк на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Одразу після затвердження Кабміном списку компаній, які увійдуть до “Укрзалізниці” після реформи, ми замінили всі страхові компанії, що раніше працювали, на компанію “Інтер-Поліс”, в якій сукупна частка “Укразалізниці” і держави становить більш ніж 50%. Зробили ми це щодо чотирьох з шести доріг, щодо решти триває дооформлення документів”, – написав М.Бланк.

При цьому він підкреслив, що ставка страхового збору тепер становить 0,4% проти 1,5% вартості квитка за старими схемами.

“І пасажиру приємніше, й грунту для корупції менше. Це не означає, що ми відмовилися від ідеї відкритих конкурсів, це просто дало нам змогу швидкого маневру для розриву відносин зі старими страховими”, – пояснив М.Бланк.

У компанії “Інтер-Поліс” агентству “Інтерфакс-Україна” не прокоментували інформацію, посилаючись на її конфіденційність.

Як повідомлялося 7 липня 2014 року, ТОВ “Інтер-Контакт” (Київ), що володіло раніше 41,84% акцій страхової компанії “Інтер-Поліс”, передало їх у власність державному підприємству матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України “Укрзалізничпостач”.

СК “Інтер-Поліс” зареєстрована в 1993 році. Спеціалізується на ризиковому страхуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua