Мін'юст офіційно просить суд заборонити КПУ


Мін'юст офіційно просить суд заборонити КПУ

Міністерство юстиції України звернулося до суду з позовом про заборону діяльності Комуністичної партії в Україні. Це випливає з повідомлення прес-служби Кабінету міністрів України.

Зокрема, Кабмін анонсував проведення 8 липня 2014 р. брифінгу міністра юстиції Павла Петренка щодо поданого позову про заборону Комуністичної партії України.

Нагадаємо, 4 червня 2014 р. Окружний адміністративний суд м. Києва почав розгляд позову про заборону Комуністичної партії України. Зокрема, розглядався позов Української республіканської партії в особі голови партії Сергія Джерджа до Комуністичної партії України і Реєстраційної служби України щодо заборони КПУ.

11 червня суд відмовив Українській республіканській партії в залученні Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури як позивачів у справі про заборону КПУ. Представники УРП спробували залучити Мін’юст і ГПУ до процесу, оскільки саме ці структури мають право вимагати заборону партії через суд. Однак суддя відхилив клопотання.

Того ж дня, 11 червня, в Міністерстві юстиції України повідомили, що ще не підготували свій позов про заборону КПУ, оскільки “прокуратура ще не закінчила вивчення цього питання”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua