Суд зобов'язав завод Фірташа виплатити 504 млн гривень "дочці" "Нафтогазу"


Суд зобов'язав завод Фірташа виплатити 504 млн гривень "дочці" "Нафтогазу"

Господарський суд Луганської області ухвалив рішення стягнути з Сєверодонецького об’єднання “Азот”, що входить до холдингу Ostchem Group українського бізнесмена Дмитра Фірташа, на користь держкомпанії “Газ України” 504 млн грн боргу за договором купівлі-продажу природного газу. Про це йдеться в постанові, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

За документом, Сєвєродонецький “Азот” має виплатити “дочці” “Нафтогазу” борг за постачання природного газу в 2010 році. Це рішення суд ухвалив 17 червня 2014 року. Крім цього, господарським судом Луганської області розглядається ще один позов від “Газ України” до Сєвєродонецького “Азоту”, з вимогою стягнути з підприємства Фірташа 318,6 млн грн боргів за газ, який поставлявся держкомпанією в 2011 році.

Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” було введено в експлуатацію в 1951 році. Завод є одним з провідних підприємств хімічної галузі України і спеціалізується на виробництві азотних мінеральних добрив (аміак, карбамід, аміачна селітра, калієва і натрієва селітра), органічних спиртів та кислот (оцтова кислота, метанол, формалін, спирт полівініловий, смола карбамидоформальдегідна), товарів побутової хімії, виробів з полімерів і полімерних плівок (полімерна продукція, мішки, плівка, побутова хімія), будівельних товарів (грунтовка, шпаклівка, фарба). Підприємство входить до групи компаній Ostсhem – керуючої компанії, яка координує підприємства азотної хімії Group DF. Найбільшим кінцевим акціонером Сєверодонецького об’єднання “Азот” є голова Ради директорів Group DF Дмитро Фірташ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua