Лише 2% українців продовжують вважати відносини з РФ дружніми, 73% бачать в РФ загрозу для своєї країни - соцопитування


Лише 2% українців продовжують вважати відносини з РФ дружніми, 73% бачать в РФ загрозу для своєї країни - соцопитування

Відносини України з Російською Федерацією як дружні оцінюють лише 2% українців, 42,4% вважають їх ворожими, 40% – конфліктними.

Згідно з даними опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з благодійним фондом “Майдан закордонних справ”, тільки 8,9% респондентів в цілому позитивно сприймають Росію, а 42,7% – негативно.

73% респондентів вважають, що існує загроза Україні з боку РФ, 60,3% бачать загрозу в діяльності російських спецслужб в Україні. 69,3% опитаних вважають, що РФ здійснює систематичне інформаційне вплив на Україну, а 75,1% незадоволені ефективністю протидії цьому з боку українських державних структур.

48,3% українців вважають, що причиною дій Росії в Криму стала боязнь російського керівництва вступу України в НАТО та ЄС. 36,2% вважають, що таким чином Росія хотіла показати світу свою силу, 36% бачать у цьому бажання керівництва РФ розширити територію за рахунок сусідів.

28,2% опитаних бачать бажання покарати Україну за спробу проводити незалежну політику і 25,6% бачать у цьому побоювання Кремля виникнення свого “майдану” в Москві.

Опитування проводилося з 31 травня по 5 червня 2014 року. У ході дослідження був опитаний 2001 респондент у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua