Рівень готовності галузі ЖКГ до осінньо-зимового періоду на сьогодні становить 40%


Рівень готовності галузі ЖКГ до осінньо-зимового періоду на сьогодні становить 40%

Рівень готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років на сьогоднішній день становить 40%. Підготовлено вже близько 70 тисяч будинків або 37% від плану, 6000 шкіл (31%), 4500 дитячих садків (34%) і 2000 лікарень (33%). Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Леонід Білоусов під час селекторної наради.

В цілому по Україні передбачено підготувати до опалювального періоду 188000 житлових будинків, 18500 шкіл, 13 400 дитячих садків, 6000 лікарень.

За словами Андрія Білоусова, вже підготовлено майже 9000 котелень або 43% від запланованого, 2515 або 45% центральних теплових пунктів, замінено 146 км або 35% теплових мереж.

Він зосередив увагу керівництва областей на питанні оснащення котелень приладами обліку теплової енергії. На сьогоднішній день на підприємствах комунальної теплоенергетики встановлено більше шести тисяч приладів технологічного обліку. Однак не завершено оснащення котелень приладами обліку теплової енергії в Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Одеській, Сумській областях та в місті Києві.

Заступник Міністра також повідомив, що виходячи з поставленого завдання кризовим енергетичним штабом щодо скорочення споживання газу підприємствами теплоенергетики на 10% (1 млрд м куб), Мінрегіон спільно з представниками наукових організацій, Асоціацією Укртеплокомуненерго та теплопостачальними підприємствами готує наказ, яким буде запропоновано низку конкретних заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua