Банк "Кредит Дніпро" тимчасово призупиняє роботу 14 відділень - по всій Україні


Банк "Кредит Дніпро" тимчасово призупиняє роботу 14 відділень - по всій Україні

Спостережна рада банку “Кредит Дніпро” (Київ) 16 червня прийняла рішення тимчасово призупинити роботу 14 відділень банку, повідомляється в прес-релізі банку.

“В рамках планових заходів, направлених на підвищення ефективності роботи регіональної мережі, тимчасово припинять роботу низка відділень банку у містах: Алчевськ, Донецьк, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Київ, Кривий Ріг, Харків і Чернівці”, – йдеться в повідомленні.

За оприлюдненою інформацією, відділення припиняють свою роботу відповідно до затвердженого графіка в період до 13 серпня.

Як зазначила голова правління банку Олена Малинська, слова якої наводяться в повідомленні, рішення про доцільність роботи деяких відділень банку було прийнято за результатами аудиту якісних і кількісних показників у першому півріччі.

“Проаналізувавши діяльність відділень банку в умовах об’єктивного звуження ринку, ми приступили до планової реорганізації мережі. Рішення призупинити діяльність низки неприбуткових відділень є оптимальним і необхідним. Водночас, ми шукаємо нові місця для розміщення відділень банку, використовуючи можливості, що відкрилися внаслідок існуючої кон’юнктури ринку”, – сказала О.Малинська.

Банк “Кредит Дніпро” представлений мережею з 77 відділень.

Банк “Кредит Дніпро” заснований в 1993 році. Єдиним акціонером банку на початок квітня 2014 була “Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед” (Кіпр, 100%), бенефіціарними власниками – український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року за розміром загальних активів (6,412 млрд грн) банк “Кредит Дніпро” посідав 33-є місце серед 181 українського банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua