Реформи в Україні не можна відкладати на потім - Порошенко


Реформи в Україні не можна відкладати на потім - Порошенко

Реформами в Україні не можна нехтувати, заявив Президент України Петро Порошенко.

“Реформи зараз – це не те, що можна відкласти на потім. Ми повинні давати результати вже сьогодні. Україна отримала шанс модернізувати країну і впровадити реальні реформи в інтересах наших громадян, бізнесу та інвесторів. Ми не маємо права втратити його”​​, – сказав Президент .

Також він додав, що підписавши УА, став відповідальним за те, щоб європейський вибір України став постійною реальністю, а не короткою ілюзією.

“Підписання цієї Угоди – лише перший крок. У нас є величезний потенціал у сільськогосподарській та харчовій промисловості і ми сподіваємося, що угода і дерегуляція, яку ми впроваджуємо в цій сфері, сприятимуть реалізації цього потенціалу. Інші перспективні сфери – це машинне й виробниче устаткування, інфраструктура, ІТ та енергетика, включаючи сланцевий газ, який вимагає нових ринків, можливостей та інвестицій”, – сказав Президент.

Також Порошенко додав, що уряд налаштований впровадити широкий спектр політичних і економічних реформ для того, щоб інвестиції в Україну стали позитивним досвідом з меншими ризиками. Серед цих зусиль буде боротьба з корупцією, дерегуляція бізнесу, судова реформа і реформа правоохоронних органів.

“Ми вже вжили заходів для стабілізації наших бюджетних коштів, забезпечивши фінансову підтримку з боку МВФ, ЄС і США. Плануються подальші кроки для посилення стабілізації та ефективності банківської системи”, – сказав Президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua