12,5 тис. росіян відпочинуть у військових санаторіях Криму цього сезону


12,5 тис. росіян відпочинуть у військових санаторіях Криму цього сезону

12,5 тис. російських військовослужбовців, військових пенсіонерів та членів їхніх сімей відпочинуть до кінця вересня 2014 року в військових санаторіях Криму. Про це в четвер повідомив начальник головного військово-медичного управління Міноборони генерал-майор Олександр Фісун.

“У цьому санаторно-курортному сезоні кримські військові здравниці повинні прийняти 12,5 тис. осіб з числа контингентів Міноборони Росії. Для цього створені всі умови – введена низка знижок на путівки, налагоджена система бронювання, організовано відповідне фінансування”, – підкреслив головний військовий медик .

Як розповіли в прес-службі міністерства, цього року реалізація путівок до кримських військових здравниць проводиться безпосередньо санаторно-курортними організаціями в Євпаторійському центральному дитячому клінічному санаторії, Сакському центральному військовому клінічному санаторії ім. Н. І. Пирогова, військовому санаторії “Крим”, Феодосійському військовому санаторії, військовому санаторії “Ялта” і центральній військовій туристичній базі “Севастополь”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua