Цікаві світові туристичні тенденції літа-2014


Цікаві світові туристичні тенденції літа-2014

Портал порівняльних цін на готелі trivago представляє огляд світових туристичних тенденцій 2014, в тому числі рейтинг найбільш і найменш дорогих міст світу, середнього рівня витрат на розміщення, тривалості перебування і терміни пошуку та бронювання європейських мандрівників.

Австрійський Вельден є цього літа найдорожчим напрямком у світі: середня вартість розміщення тут перевищує 300 євро на добу. На другому місці турецька Белек (279,38 євро). За загальною кількістю напрямків серед топ 10 найдорожчих у світі лідирує Швейцарія – в ​​рейтингу представлені 4 курорти цієї країни.

Найдешевші напрямки в липні-серпні 2014 варто шукати в Азії: менше 50 євро за номер можна віддати в готелях Індії, Таїланду, Малайзії та Індонезії. Єдиним географічним винятком стало болгарське місто Равда в Європі, де вартість розміщення зафіксована на рівні 40,80 євро.

Найтриваліша відпустка припадає на жителів Нідерландів та Росії. Перші підшукують готелі строком близько 10-ти днів. Середня тривалість поїздок російських мандрівників становить 11,66 доби.

За даними пошуку, набагато менше часу на відпочинок виділяють туристи з Словенії (8,9 днів), Іспанії (8,6 днів) і Угорщини (8,1 днів). Якщо розглядати терміни бронювання, то поїздки тривалістю трохи більше 8 днів припадають на мандрівників з Португалії (8,1), Греції (8,1) і Фінляндії (8,2). Любителями потурбуватися відпусткою в останню хвилину є греки: вони починають підшукувати готелі в середньому за 70 днів до поїздки.

Планування відпочинку жителями Австрії й Німеччини є рекордно завчасним: варіанти розміщення туристи цих країн шукають в середньому за 120 днів до початку подорожі. Найбільш раннє бронювання припадає на німців і жителів Великобританії: в середньому за 100 днів до початку поїздки.

Найбільше на свій відпочинок витрачають туристи з Норвегії: в середньому вони платять близько 151,60 євро за номер на добу. Найменше за розміщення у готелях віддають туристи з Польщі: близько 73,88 євро за ніч.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua