ДАІ обіцяє штрафувати водіїв, які рухаються в крайній лівій смузі


ДАІ обіцяє штрафувати водіїв, які рухаються в крайній лівій смузі

У ДАІ звернули увагу на водіїв, які рухаються в крайній лівій смузі з мінімальною швидкістю при вільній дорозі.

Претензій до любителям “повзти” в лівій смузі багато – їх звинувачують у створенні незручностей іншим учасникам дорожнього руху, провокації конфліктних ситуацій, заторів. До того ж, рухаючись таким чином, водії прямо порушують Правила дорожнього руху, де закріплено, що на дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, обгін, об’їзд або перед поворотом ліворуч чи розворотом.

Крім цього, водії забувають і про важливий соціальний аспекті, відзначають в ДАІ. “У крайній лівій смузі часто рухаються транспортні засоби оперативних і спеціальних служб швидкої допомоги, пожежників, рятувальників, міліції. Хвилина зволікання в русі таких авто може коштувати комусь здоров’я або життя”, – підкреслив начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

У ДАІ звертають увагу, що правило “вільної лівої смуги” – міжнародне, і в європейських країнах за його порушення можна заробити значний штраф. В Україні теж обіцяють карати водіїв за всією суворістю закону, застосовуючи штраф у розмірі 425-510 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua