Крим буде без відомого фаст-фуду: Burger King відмовився відкривати ресторани там


Крим буде без відомого фаст-фуду: Burger King відмовився відкривати ресторани там

Американська мережа швидкого харчування Burger King не працюватиме в Криму. Таке рішення ухвалене американськими акціонерами компанії. Про свої плани з відкриття кафе на півострові російського підрозділу Burger King заявило в квітні, коли стало відомо, що McDonald’s закриє свої кримські ресторани, пишуть ЗМІ.

«Ані Burger King Worldwide, ані які-небудь з наших франчайзі не планують відкривати ресторани Burger King в Криму», – повідомив представник компанії Брайсон Торнтон. При цьому в прес-службі «Бургер Рус» газеті не прокоментували відмову Burger King від недавніх планів. Джерело видання в «Бургер Рус» у свою чергу зазначило, що компанія дійсно деякий час планувала вийти на ринок Криму, але потім головний американський офіс скасував рішення.

На сьогодні ринок фастфуду в Криму не зайнятий жодною великою іноземною компанією. Ще один лідер американського фастфуду, KFC, також не присутня в регіоні.

За словами директора російської асоціації франчайзингу Юрія Михайличенка, зараз ніяка західна компанія не зможе працювати в Криму, оскільки франчайзинг передбачає передання ліцензії, а в Криму зараз для цього немає необхідної політико-правового поля.

Замість західних мереж в Криму мають намір розпочати роботу російські мережі швидкого харчування, зокрема «Маркон», якій належить бренд Stardogs.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua