"Укрзалізниця" запевняє, що позбулася фірм-"прокладок"


"Укрзалізниця" запевняє, що позбулася фірм-"прокладок"

На сьогодні триває процедура розірвання договорів та припинені будь-які відносини “Укрзалізниці” і українського транспортно-логістичного центру з так званими фірмами-“прокладками”: ТОВ “Юніон Ком Транс”, ТОВ “Юніверсал Карго Транс”, ТОВ “Карготранс”, ТОВ “Рейл Карго Транс”, ТОВ “Транс Систем Лоджистікс” і ТОВ “Юніон Транс Сервіс”. Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

За словами першого заступника генерального директора “Укрзалізниці” Максима Бланка, на сьогодні вже не існує ніяких фірм-“прокладок”. Більше того, УЗ готує нові зміни, які зроблять вантажні перевезення прозорими і зрозумілими.

“Ми хочемо зробити абсолютно прозору для всіх експедиторів і вантажовідправників систему замовлення подачі вагонів. У буквальному сенсі слова можна буде зайти на сайт, побачити, які вагони є, які можна замовити, а які вже використовуються. Це повністю позбавить чиновників відомства від можливості користуватися своїм службовим становищем”, – зазначив Бланк.

Крім того, перший заступник генерального директора “Укрзалізниці” попросив ЗМІ не плутати фірми-експедитори з фірмами-“прокладками”, які тільки збирають три відсотки і нічого не роблять. “Є компанії-експедитори, які дійсно організують перевезення вантажів. Вони займаються тим, що відправляють вантажі в одному напрямку, формують завантаження в іншому напрямку і кільцюють маршрути. Це те, що не може робити один вантажовідправник”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua