В Укроборонпромі викрали озброєння на 27 млн ​​грн - Генпрокуратура


В Укроборонпромі викрали озброєння на 27 млн ​​грн - Генпрокуратура

Проведеними перевірками законодавства з питань збереження військового майна виявлено численні факти втрат озброєння й військової техніки на державних підприємствах, переданих у 2011 р. з Міністерства оборони України державному концерну “Укроборонпром”. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Так, на 17 підприємствах – учасниках концерну встановлено відсутність 189 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки, розукомплектування 440 одиниць авіаційної, артилерійської та іншої техніки.

“Наведені негативні наслідки стали можливі внаслідок тривалого неприйняття рішень посадовими особами Міністерства оборони та Збройних сил України про його закріплення за іншими військовими частинами Збройних сил України, забезпечення інвентаризації цього майна та його належного обліку, що призвело до втрат зазначених матеріальних ресурсів вартістю понад 27 млн грн, а також негативно вплинуло на стан обороноздатності держави”, – йдеться в повідомленні.

За даними фактами 26 червня поточного року Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua