У Києві значно подорожчало опалення - до 9,22 грн за 1 кв. м, та гаряче водопостачання - до 25,10 грн за 1 куб. м


У Києві значно подорожчало опалення - до 9,22 грн за 1 кв. м, та гаряче водопостачання - до 25,10 грн за 1 куб. м

Від сьогодні в столиці подорожчало опалення і гаряче водопостачання.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг встановила з 1 липня ПАТ “Київенерго” тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води і на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню. Відповідне рішення НКРКУ прийняла на своєму відкритому засіданні 18 червня 2014 р.

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води з 1 липня 2014 встановлені на рівні 25,10 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання і на рівні 23,48 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за відсутності сушки для рушників.

Тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує Компанія, встановлений на рівні 375,30 грн за 1 Гкал (з ПДВ) за наявності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії та на рівні 9,22 грн за 1 кв. м на місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ) за відсутності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії.

Тариф на послуги з централізованого опалення встановлений Комісією є сезонним.
Наприкінці квітня поточного року НКРКУ своєю Постановою № 465 від 23.04.2014 встановила з 1 липня 2014 р. ПАТ “Київенерго” тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб населення на рівні 295,17 грн/гкал (без ПДВ).

Зокрема, тариф на виробництво теплової енергії для ВАТ “Київенерго” становить 248,65 грн/гкал (без ПДВ), на транспортування – 44,4 грн/гкал (без ПДВ), на постачання – 2,12 грн/гкал (без ПДВ).

Як пояснили в Комісії, рішення прийнято з метою приведення тарифів на теплову енергію в Україні для потреб населення до економічно обгрунтованого рівня на виконання Постанови КМУ № 81 від 25 березня 2014 року. За даними НКРКУ, середньозважене підвищення тарифів на теплову енергію за сукупністю всіх підприємств в Україні становить 41%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua