Українські банки втратили 10,7 млрд - лише за півроку


Українські банки втратили 10,7 млрд - лише за півроку

Банківська система України за підсумками січня-травня 2014 року отримала 10,373 млрд грн збитку, в той час як за аналогічний період минулого року прибуток банківської системи становив 1,061 млрд грн, повідомляється на сайті Національного банку України.

За інформацією НБУ, отримання такого результату значною мірою обумовлено збитками банків, до яких Фондом гарантування вкладів фізичних осіб були введені тимчасові адміністрації, і без урахування цих банків у січні-травні 2014 року банки отримали 3,7 млрд грн прибутку.

Доходи банків за вказаний період порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 34,3% – до 87149 млн грн, витрати – на 52,8%, до 97,522 млрд грн.

Нагадаємо, від початку року Фонд гарантування вводив тимчасову адміністрацію в 11 банків, у тому числі у 2 великих банки – “Брокбізнесбанк” і “Форум”, а також “Старокиївський банк”, “Меркурій”, “Автокразбанк”, “Західінкомбанк”, “Південкомбанк”, “Промекономбанк”, “Інтербанк”, “Реал Банк”, банк “Даніель”. На сьогодні в банках “Брокбізнесбанк”, “Меркурій”, “Форум”, “Реал Банк” і “Даніель” триває процедура ліквідації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua