Південна залізниця достроково розмістила облігації на 110 млн грн


Південна залізниця достроково розмістила облігації на 110 млн грн

Південна залізниця 12 травня достроково завершила розміщення облігацій серій “D” і “G” загальною номінальною вартістю 110 млн грн, повідомив емітент у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

В результаті розміщення облігацій серії “D” підприємство залучило 51 млн 109,5 тис. грн, серії “G” – 60 млн 828,6 тис. грн.

Як повідомлялося, держпідприємства Донецька, Львівська, Одеська, Придніпровська, Південно-Західна і Південна залізниці на початку поточного року випустили дворічні облігації загальною номінальною вартістю 2 млрд грн для фінансування своїх капітальних інвестицій, у тому числі на оновлення та модернізацію основних засобів, вдосконалення системи швидкого пересування транзитних вантажів територією України, а також на погашення існуючої заборгованості.

Всі облігації забезпечені взаємним поручительством емітентів.

При цьому Південна залізниця випустила облігації серій “D”-“G” на 220 млн грн. Цінні папери номіналом 1 тис. грн випущені кількістю: серії “D” і “F” по 50 тис. шт., серії “E” і “G” по 60 тис. шт. Їхнє розміщення заплановано в періоди: серії “D” і “E” – з 27 грудня 2013 року до 26 листопада 2014 року, серії “F” і “G” – з 13 січня до 12 грудня 2014 року.

Термін обігу облігацій серій “D” і “E” до 22 грудня 2016 року, серій “F” і “G” – 8 січня 2017 року, водночас, за всіма цінними паперами в 2015 році передбачена оферта.

Відсоткова ставка за всіма облігаціями на весь термін їхнього обігу встановлена ​​на рівні 18% річних. Нарахування та виплата відсоткового доходу здійснюються щокварталу.

Крім відсоткового доходу, за облігаціями передбачена щорічна виплата додаткового купону HEDGE, який виплачується в разі знецінення української національної валюти відносно курсового рівня на дату розміщення облігації.

Організаторами торгів виступають фондові майданчики ПФТС (Київ) і “Перспектива” (Дніпропетровськ), андеррайтером ТОВАваль Брок”, сівандеррайтерами ТОВ “Драгон Капітал” та ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” (усі – Київ), проте останній не бере участі в розміщенні облігацій Придніпровської залізниці.

На сьогодні в обігу перебувають облігації Південної залізниці серії “В” на 330 млн грн і серії “С” на 300 млн грн, зі строком обігу до 27 жовтня 2014 року і до 8 листопада 2015 року відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua