0 800 307 555
0 800 307 555

Південна залізниця достроково розмістила облігації на 110 млн грн


Південна залізниця достроково розмістила облігації на 110 млн грн

Південна залізниця 12 травня достроково завершила розміщення облігацій серій “D” і “G” загальною номінальною вартістю 110 млн грн, повідомив емітент у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

В результаті розміщення облігацій серії “D” підприємство залучило 51 млн 109,5 тис. грн, серії “G” – 60 млн 828,6 тис. грн.

Як повідомлялося, держпідприємства Донецька, Львівська, Одеська, Придніпровська, Південно-Західна і Південна залізниці на початку поточного року випустили дворічні облігації загальною номінальною вартістю 2 млрд грн для фінансування своїх капітальних інвестицій, у тому числі на оновлення та модернізацію основних засобів, вдосконалення системи швидкого пересування транзитних вантажів територією України, а також на погашення існуючої заборгованості.

Всі облігації забезпечені взаємним поручительством емітентів.

При цьому Південна залізниця випустила облігації серій “D”-“G” на 220 млн грн. Цінні папери номіналом 1 тис. грн випущені кількістю: серії “D” і “F” по 50 тис. шт., серії “E” і “G” по 60 тис. шт. Їхнє розміщення заплановано в періоди: серії “D” і “E” – з 27 грудня 2013 року до 26 листопада 2014 року, серії “F” і “G” – з 13 січня до 12 грудня 2014 року.

Термін обігу облігацій серій “D” і “E” до 22 грудня 2016 року, серій “F” і “G” – 8 січня 2017 року, водночас, за всіма цінними паперами в 2015 році передбачена оферта.

Відсоткова ставка за всіма облігаціями на весь термін їхнього обігу встановлена ​​на рівні 18% річних. Нарахування та виплата відсоткового доходу здійснюються щокварталу.

Крім відсоткового доходу, за облігаціями передбачена щорічна виплата додаткового купону HEDGE, який виплачується в разі знецінення української національної валюти відносно курсового рівня на дату розміщення облігації.

Організаторами торгів виступають фондові майданчики ПФТС (Київ) і “Перспектива” (Дніпропетровськ), андеррайтером ТОВАваль Брок”, сівандеррайтерами ТОВ “Драгон Капітал” та ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” (усі – Київ), проте останній не бере участі в розміщенні облігацій Придніпровської залізниці.

На сьогодні в обігу перебувають облігації Південної залізниці серії “В” на 330 млн грн і серії “С” на 300 млн грн, зі строком обігу до 27 жовтня 2014 року і до 8 листопада 2015 року відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua