Фонд гарантування вкладів намагається знайти інвесторів для "Автокразбанк" і "Західінкомбанку"


Фонд гарантування вкладів намагається знайти інвесторів для "Автокразбанк" і "Західінкомбанку"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав пошук потенційних інвесторів для виведення з ринку Автокразбанку (АКБ Банк) і Західінкомбанку.

Як повідомляється на веб-сайті Фонду, потенційним інвесторам пропонуються наступні способи виведення банків з ринку: відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку, створення і продаж інвестору перехідного банку з переданням йому активів і зобов’язань банку, продаж банку в цілому.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів на три місяці тимчасову адміністрацію в Західінкомбанк (до 28 серпня 2014 року) і Автокразбанк (до 29 серпня 2014 року).

Західінкомбанк заснований в 1993 році. Його найбільшими акціонерами на 1 січня 2014 року є ВАТ “Недиверсифікований закритий венчурний інвестиційний фонд “Інноваційні стратегії”(48,463%) і Parroks Corporation limited (Великобританія, 51%). 100% акцій Parroks Corporation limited володіє Арсен Іванющенко. Ендрю Морів Стюарт володіє 100% акцій компанії Keens limited, яка володіє 100% акцій ТОВ “Ставр”, яке володіє 94% акцій ВАТ “Недиверсифікований закритий венчурний інвестиційний фонд “Інноваційні стратегії”.

За інформацією ЗМІ, банк належав Артему Іванющенку – сину “регіонала” Юрія Іванющенка.

Автокразбанк заснований в 1993 році. Його найбільшими акціонерами на 1 квітня 2014 року є Андрій Лизогуб (24,99%), Сергій Пахальчук (24,99%) і Андрій Некрілов (24,99%).

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року за розміром загальних активів Автокразбанк посідав 91-е місце (1,458 млрд грн), Західінкомбанк – 117-е місце (760,454 млн грн) серед 181 діючого в країні банку.

Дізнатися більше про вигідні депозитні програми, а також про стан справ у проблемних банків ви можете в огляді депозитного ринку від Finance.UA за травень 2014 р. – з інфографікою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua