РНБО розгляне можливість введення воєнного стану на Донбасі


РНБО розгляне можливість введення воєнного стану на Донбасі

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Парубію спільно з низкою відомств терміново вивчити питання про необхідність введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, де проводиться антитерористична операція (АТО).

“Невідкладно опрацювати за участю Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, адміністрації Державної прикордонної служби України питання про необхідність введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, де проводиться антитерористична операція, для запобігання подальшого розвитку та припинення збройного конфлікту на території України, недопущення масової загибелі мирного населення та військовослужбовців, а також співробітників правоохоронних органів, забезпечення стабілізації ситуації та відновлення нормальної життєдіяльності в зазначених регіонах країни”, – йдеться в розпорядженні Турчинова “Про вивчення питання введення воєнного стану в окремих місцевостях України”, опублікованому на сайті президента у вівторок ввечері.

Крім того, секретарю РНБО доручено забезпечити за результатами відпрацювання зазначеного питання “внесення у разі потреби в установленому порядку пропозицій щодо введення воєнного стану у відповідних місцевостях України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua