Кадирівські бойовики в Донецьку отримують по 300 доларів на добу, - радник голови МВС


Кадирівські бойовики в Донецьку отримують по 300 доларів на добу, - радник голови МВС

Бойовики з Чечні отримують по 300 доларів на день за війну на Донбасі. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

«Кількість кадирівців, що приймають участь у бойових діях з боку ДНР, невідома, але частина цих громадян загинула. Серед них представники міліцейських банд з Дагестану, Чечні, Осетії, – розповів він. – За нашими даними, вони отримують по 300 доларів на добу», – зазначив він.

Речинський пояснив, як бойовики могли потрапити в Україну: «Кордон з Росією у нас має дуже умовний характер. Стоять блокпости, але є й неконтрольовані польові дороги. Вони могли потрапити тисячею способів». За словами радника міністра МВС, озброєння у них таке, як у російській армії – АК-100, ручні гранатомети і більш важке. «Зброя напевно була отримана від армії РФ», – заявив він.

Нагадаємо, сам Кадиров спростував повідомлення українських ЗМІ про участь бойових підрозділів з ​​Чечні у військових діях в Донецьку. За його словами, чеченці можуть бути в зоні конфлікту на Донеччині з «особистої справи».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua