Торік зросла кількість кандидатів наук на 2,3% - Держстатистики


Торік зросла кількість кандидатів наук на 2,3% - Держстатистики

Станом на 31 грудня 2013 року в економіці України працювало 90 тис. 113 кандидатів наук, що на 2,3% більше порівняно з 2012 роком. Про це повідомляє Державна служба статистики.

За інформацією Держстатистики, в 2013 р. диплом кандидата наук отримали 4633 особи, з яких 29,7% – викладачі вищих, середніх (професійних) навчальних, навчально-виховних установ та інші викладачі, 20,1% – асистенти, 19,3% – доценти, 14,1% – наукові співробітники, 8,1% – керівники підприємств, підрозділів.

Середній вік чоловіків – кандидатів наук на момент отримання диплома становив 35 років, жінок – 34 роки, середній час роботи над дисертацією – 6 років.

Одночасно, в минулому році вчене звання професора, доцента або старшого наукового співробітника мали 50,9% кандидатів наук.

Також, згідно з даними відомства, в 2013 р. майже три чверті кандидатів працювали у вищих та інших навчальних закладах, 15,3% – в науково-дослідних інститутах, їхніх філіях і відділеннях, проектно-конструкторських, проектних, проектно-технологічних організаціях, науково-виробничих об’єднаннях та інших наукових установах; 2,5% кандидатів наук працювали в органах державної влади та місцевого самоврядування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua