МВС взялося за консорціум "ЄДАПС" - він отримував на бюджетних коштах колосальні доходи


МВС взялося за консорціум "ЄДАПС" - він отримував на бюджетних коштах колосальні доходи

Міністерство внутрішніх справ підозрює, що консорціум “ЄДАПС”, який раніше виготовляв бланки документів, завищував ціни на них. Про це заявив заступник міністра Сергій Чеботар.

“Вже передані слідству матеріали щодо сотень мільйонів гривень, які були розкрадені , на наш погляд, і аудитом, який ми провели, цієї діяльності минулої влади, особливо МВС, дійсно були завищені ціни і дійсно відмивалися кошти МВС цієї корупційної структурою” ЄДАПС “ . На сьогоднішній день ці факти передані слідчим органам, щоб розслідувати цю справу”, – сказав він.

Також перевіряється причетність до неправомірної діяльності колишнього заступника голови Державної міграційної служби, екс -нардепа Василя Грицака, якої вважається лобістом “ЄДАПС”.

Чеботар підкреслив, що зараз МВС не має ніяких справ з “ЄДАПСом”, всі замовлення виконує поліграфкомбінат “Україна”, який підпорядковується Національному банку. “Ми повністю ліквідували зв’язку МВС з фірмою “ЄДАПС”, повністю, сто відсотків, жоден навіть маленький документ не випускається на “ЄДАПС”. Фірма, яка отримувала на бюджетних коштах колосальні доходи”, – заявив він.

Нагадаємо , держава позбавила “ЄДАПС” всіх замовлень ще торік .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua