МЗС Росії: Порошенко знайде в РФ надійного партнера - в разі налагодження діалогу зі сходом України


МЗС Росії: Порошенко знайде в РФ надійного партнера - в разі налагодження діалогу зі сходом України

У разі, якщо Петро Порошенко налагодить діалог з громадянами України, у тому числі з жителями південного сходу, то в особі Росії він знайде серйозного і надійного партнера, заявив голова МЗС РФ Сергій Лавров.

“Розраховуємо, що він буде діяти в інтересах усього українського народу. Якщо це буде так, то він знайде в нас серйозного і надійного партнера”​​, – заявив С.Лавров на прес-конференції в Москві, відповідаючи на запитання “Інтерфаксу”.

Міністр нагадав, що міжнародні спостерігачі на виборах у Києві, в тому числі від ОБСЄ, “завершили свої публічні оцінки закликом до пана Порошенка вжити свій новий статус для того, щоб забезпечити початок справжнього, справжнього діалогу з усіма на південному сході”.

“І навіть закликали його не використовувати ярлики типу “терористи” і “сепаратисти”, а налагодити діалог, який по-справжньому буде, як зараз модно висловлюватися, інклюзивним”, – сказав Лавров.

Він додав: “Це зараз найголовніший критерій, за яким будуть перевірятися справжні наміри і київської влади, і Петра Олексійовича Порошенка персонально”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua