"Кримпошта" заявила про припинення прийому платежів у гривні з 27 травня


"Кримпошта" заявила про припинення прийому платежів у гривні з 27 травня

Кримське підприємство поштового зв’язку “Кримпошта” з 27 травня припиняє прийом комунальних та інших платежів у гривні, хоча раніше оголошувалося, що українська валюта припиняє ходіння на півострові з 1 червня 2014 року.

“Скорочення терміну прийому платежів від населення зумовлено збільшенням їхньої кількості в зв’язку з призупиненням роботи банківської системи, що спричиняє загрозу виконання фінансових зобов’язань перед клієнтами підприємства. Крім того, через курсові різниці виникає ймовірність отримання “Кримпоштою” збитків у розмірі понад 10 млн рублів”, – повідомляє в понеділок міністерство з інформації та масових комунікацій Республіки Крим.

Як повідомлялося, 16 травня Держдума РФ прийняла в третьому читанні закон з поправками, які припиняють з 1 червня 2014 року обіг гривні на території Криму і Севастополя. У документі прописується, що до 1 червня 2014 року в Криму і Севастополі допускається обіг гривні і розрахунки в готівковій та безготівковій формах в гривні.

Раніше передбачалося, що одночасне ходіння рубля і гривні допускається до 1 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua