ЛАЗ має намір змінити модельний ряд міських і туристичних автобусів


ЛАЗ має намір змінити модельний ряд міських і туристичних автобусів

Львівський автобусний завод (ЛАЗ) має намір вивести на ринок нове покоління міських і туристичних автобусів ЛАЗ, оснащених зарядженими дизельними і газовими двигунами компаній MAN і Cummins потужністю більше 300 к.с.

Відповідно до прес-релізу компанії, дослідні зразки цієї техніки ЛАЗ планує представити восени цього року на виставці в Ганновері (Німеччина).

Автобуси будуть обладнані автоматичною коробкою передач, а також обов’язковими елементами – кондиціонером і електропандусом.

“Всі нові машини будуть мати “розумну” начинку, яка дозволить здійснювати контроль за ситуацією на дорозі, кількістю пасажирів і мати постійний зв’язок з диспетчерським центром”, – наголошується в повідомленні.

Витрату палива в нових автобусах планується знизити на 30% за рахунок застосування гібридних установок і сонячної енергії.

У прес-службі агентству “Інтерфакс-Україна” додали, що необхідність розробки нових моделей продиктована, в тому числі, планованими змінами в транспортній інфраструктурі міст, зокрема, створенням єдиних диспетчерських і єдиного електронного квитка.

“Сьогодні в Україні не випускаються автобуси з таким набором опцій”, – відзначили в прес-службі.

Компанія розраховує на постачання нової техніки як для українських перевізників і муніципалітетів (і ведуть відповідні переговори), так і на експорт – до країн Європи, балканських країн та ін.

У прес-службі також повідомляють, що у зв’язку зі зміною модельного ряду ЛАЗ проводить повний розпродаж автобусів міського та туристичного сегмента зі складів за цінами 2013 року. Йдеться про розпродаж більш ніж 50 од. міських автобусів з низькою підлогою CityLaz довжиною 10 і 12 метрів, 12-метрових автобусів NeoLaz і міжміських автобусів Liner.

ЛАЗ, раніше найбільший український виробник автобусів і тролейбусів, в останні роки не надає дані про виробничу діяльність.

На сьогодні входить до ТОВЛАЗ”, власником якої є російський бізнесмен Ігор Чуркін, а керуючою компанією – “СітіТранспортГруп”.

За інформацією на сайті компанії, на сьогодні вона розвиває виробничі парки з чіткою спеціалізацією: у Дніпродзержинську – автобуси середнього класу, міські автобуси, Запоріжжі – автомобілі швидкої допомоги, мобільні медичні клініки, трамваї, спеціальна техніка, Львові – тролейбуси, туристичні та люкс-автобуси.

Торік холдинг заявив про початок реалізації спільного проекту з французькою Alstom зі створення сучасних низькопольних трамваїв (було підписано ліцензійну угоду).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua