72% офісних співробітників не можуть працювати через новини - дослідження


72% офісних співробітників не можуть працювати через новини - дослідження

Починаючи з грудня, постійні соціально-економічні потрясіння стали частиною життя кожного. Так, новини постійно відволікають від роботи 72% опитаних, а кожен десятий втратив роботу через останні події. Про це говорить дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Результати дослідження також демонструють, що 90% офісних співробітників відчули вплив останніх подій на свою роботу: майже всім працювати стало складніше. Кожен десятий втратив роботу внаслідок останніх подій у країні та економічної нестабільності. І лише 4% говорять про те, що продуктивність зросла: адже робота – кращий спосіб відволіктися від потрясінь.

При цьому рівень тривожності і включення в події по країні приблизно рівний. Мешканці і східних, і центральних, і західних, і південних регіонів рівною мірою не можуть зосередитися на роботі через новини. Менше, ніж інші, переживають з приводу соціальних потрясінь працівники агросфери та сфери інформаційних технологій (тільки 84% відзначили зміни в роботі), а більше за інших – медики і фахівці будівельної сфери (95%).
Навіть незважаючи на труднощі, як показує дослідження, більшість все ж навчилися жити і навіть нормально працювати в умовах постійного стресу. Лише 6% опитаних не змогли впоратися зі стресом до кінця. Найскладніше справлятися зі стресом жителям західних областей (11%) і Криму (15%).

Найпопулярніші способи “повернутися до лав” – вимкнути новини та спробувати максимально зосередиться на роботі (26%), або навчитися поєднувати роботу і читання новин (29%). А ось страх бути звільненим мотивує лише 4% опитаних.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в квітні 2014 року. В опитуванні брали участь 1389 респондентів з різних регіонів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua