Вибори в Україні відповідають міжнародним стандартам - ВКУ


Вибори в Україні відповідають міжнародним стандартам - ВКУ

Міжнародна місія всесвітнього Конгресу Українців (ВКУ) зі спостереження за президентськими виборами в Україні відзначає, що явка виборців на дільницях висока і вибори відповідають міжнародним стандартам проведення демократичних виборів, йдеться в повідомленні прес -служби СКУ.

У ВКУ відзначили, що процес голосування в Києві ускладнений за рахунок одночасних виборів міського голови та міської ради. На виборчих дільницях спостерігаються великі черги, розмірами в 200-400 чоловік.

“Незважаючи на всі загрози та виклики, які передували проведенню позачергових виборів президента України, ми спостерігаємо велику явку виборців. Вибори проходять прозоро і демократично. Ті порушення, які зафіксовані спостерігачами СКУ , не повинні суттєво вплинути на результати голосування», – йдеться у повідомленні.

Місія СКУ також проводить моніторинг та в закордонних виборчих округах. У списки для голосування в єдиному закордонному виборчому окрузі в 75 країнах світу на 114 виборчих дільницях внесено більше 474 тисяч українців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua