Автомобілістам у Києві доведеться платити за парковку у дворі


Автомобілістам у Києві доведеться платити за парковку у дворі

У Києві будуть брати плату за паркування у дворах. Відповідний проект розпорядження голови Київської міської державної адміністрації Володимира Бондаренка підготовлений і проходить юридичну експертизу.

Як зазначають у КМДА, сьогодні в спальних районах столиці достатньо паркомісць у гаражних кооперативах та на платних стоянках для того, щоб задовольнити існуючий попит. А той факт, що автовласники вподобали паркуватися у дворах і на вулицях, свідчить про високі ціни та низький рівень сервісу, що надається кооперативами.

На думку чиновників КМДА, ситуацію можна виправити, запропонувавши додаткові – більш дешеві паркомісця у дворах спальних районів.

“Завдяки нововведенню міський бюджет отримає значні доходи, а столичні автолюбителі – більш дешеві в порівнянні з кооперативами та існуючими платними автостоянками місця для паркування. До того ж, ці паркомісця будуть просто під будинком, тобто більш доступні та зручні для власників авто”, – зазначають в КМДА.

Чиновники запевняють, що ціни на паркомісця у дворах будуть нижчими выд існуючих на сьогодні в кооперативах і стоянках. Збирати плату міська влада має намір помісячно – через ЖЕКи. Для отримання закріпленого паркомісця під будинком власнику авто необхідно буде лише подати відповідну заявку. Тих же водіїв, які будуть паркуватися без оплати або на не закріплених за ними місцях, передбачається штрафувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua