ЄС готовий перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з Україною


ЄС готовий перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з Україною

Як заявила профільний єврокомісар Сесілія Мальстрем, що відповідає за візову політику ЄС, Україна вже виконала перший етап плану і тепер готова приступити до практичної реалізації.

Комісар ЄС з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем пропонує Європейськый комісії перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з Україною. Про це йдеться в її заяві, поширеній у Брюсселі.

“Вже зараз я можу сказати, що на основі нашого аналізу, прийнятого законодавства й інших заходів достатньо, щоб вважати, що Україна змогла виконати перший етап контрольних показників Плану дій щодо лібералізації візового режиму”, – сказала єврокомісар.

“Я пропоную своїм колегам у Комісії рухатися до другого етапу, де ми будемо перевіряти виконання всіх цих правил”, – цитуються її слова в повідомленні. Ця оцінка буде відображена в наступній доповіді комісії, яка має бути прийнята найближчим часом.

Мальмствем назвала “значним досягненням” в прагненні України до безвізового режиму з ЄС нещодавнє прийняття українським парламентом законів у галузі безпеки документів, надання притулку, боротьби з корупцією, боротьби з дискримінацією та захистом даних, та ін.

“Але важка робота ще не закінчена. Україна повинна буде продемонструвати, що всі ці правила ретельно реалізовані, зокрема з питання про дискримінацію, де ми очікуємо повного завершення реформи системи захисту, – зазначила Сесілія Мальстрем.

Як відомо, на другому етапі Україні доведеться впровадити ряд технологій, у тому числі введення біометричних паспортів. Як вже підкреслювали раніше в Кабміні, уряд готовий виконати завершальний етап якнайшвидше, після чого буде можливо отримати безвізовий режим з ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua